KONST / Litografier / Färglitografi 17412055
nr 1741 2055
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 159/250 "stuga med grind". Färglitografi, bildmått: 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:06:19
8/11 22:35:28
8/11 22:43:46
17 nov
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson